Η αναγνωρισμένη απο το κράτος Σχολή Μπαλέτου Ρυθμός και Κίνηση του Συλλόγου Γυναικών Αγίου Στεφάνου ιδρύθηκε το 1985 και έκτοτε λειτουργεί υπο τη Διεύθυνση Καλλιτεχνικής Διευθύντριας και με δασκάλες πτυχιούχους Ανωτέρων Επαγγελματικών Σχολών και Γυμναστές απόφοιτους του Τμήματος Φυσικής Αγωγής Πανεπιστημίου Αθηνών. Η σχολή πληρεί τις προβλεπόμενες απο το Υπουργείο Πολιτισμού προδιαγραφές (Αριθμός Άδειας: 2167/1327/811/85). Από το 1992 έως το 2013 η σχολή εσυμπεριλαμβάνετο μεταξύ των 20 σχολών σε όλη την Ελλάδα που εκπροσωπούν επίσημα το Ρώσικο Σύστημα Χορού VAGANOVA. Από το 2014 η σχολή εκπροσωπεί την ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΧΟΡΟΥ, ROYAL ACADEMY OF DANCE, σύστημα RAD .

 

Καλλιτεχνική Διευθύντρια : ΓΟΥΒΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Στη Σχολή λειτουργούν τα κάτωθι τμήματα:

  • ΧΟΡΟΥ

    • ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ
    • ΡΥΘΜΙΚΗ
    • ΚΛΑΣΙΚΟ ΜΠΑΛΕΤΟ
    • ΜΟΝΤΕΡΝΟ
    • ΣΥΓΧΡΟΝΟ
    • ΜΠΑΛΕΤΟ (για παιδιά & ενήλικες)
    • ΛΑΤΙΝΟΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΟΙ ΧΟΡΟΙ (Ρούμπα, Σάμπα, Μάμπο, Τσα- Τσα -Τσα, Τάνγκο)
    • ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΙ & ΜΟΝΤΕΡΝΟΙ ΧΟΡΟΙ (Βαλς, Φοξ Τροτ, Ροκ εν Ρολ)

  • ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ

    • ΣΟΥΗΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
    • AEROBIC
    • ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
    • YOGA
    • PILATES
    • ZUMBA FITNESS
    • ZUMBA GOLD
    • ZUMBA KIDS
    • YOGA KIDS
    • BARRE A TERRE
    • ΤRX

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΑΛΕΤΟΥ - ΧΟΡΟΥ ΠΑΙΔΙΩΝ 2018-2019
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
15.00
ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
Αίθουσα 1
15.30 - 17.00

YOGA KIDS
Αίθουσα 2
16.30 - 17.30

ΖUMBA KIDS 2
Αίθουσα 1
17.00 - 18.00
ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
Αίθουσα 1
15.30 - 17.00
16.00
ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
Αιθουσα 1
16.30 - 17.30

ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
Αίθουσα 2
16.30 - 17.30

ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
Αίθουσα 2
17.30 - 18.30

ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
Αίθουσα 1
18.00 - 19.00

HIP HOP
Αίθουσα 2
18.30 - 19.30
ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
Αίθουσα 1
16.30 - 17.30

ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
Αιθουσα 2
16.30 - 17.30

ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
Αίθουσα 2
17.30 - 18.30

ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
Αίθουσα 1
18.00 - 19.00
17.00
MODERN DANCE 1
Αίθουσα 2
17.00 - 18.00
ΖUMBA KIDS 3
Αίθουσα 2
17.00 - 18.00

MODERN DANCE 1
Αίθουσα 1
17.00 - 18.00
18.00
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
Αίθουσα 1
18.00 - 19.30

ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
Αίθουσα 1
19.30 - 21.00
MODERN DANCE 2
Αίθουσα 2
18.00 - 19.00

ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
Αίθουσα 1
18.00 - 19.30

MODERN DANCE 3
Αίθουσα 2
19.00 - 20.00

ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
Αίθουσα 1
19.30 - 21.00
ΖUMBA KIDS 1
Αίθουσα 2
18.00 - 19.00

MODERN DANCE 2
Αίθουσα 1
18.00 - 19.00
19.00
MODERN DANCE 3
Αίθουσα 1
19.00 - 20.00
20.00
ΖUMBA KIDS 4
Αιθουσα 2
20.00 - 21.00
21.00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
Αίθουσα 2
21.30 - 22.30
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
Αίθουσα 2
21.30 - 22.30
22.00

Δευτέρα

  • ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
    15.30 - 17.00
  • YOGA KIDS
    16.30 - 17.30
  • ΖUMBA KIDS 2
    17.00 - 18.00
  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
    18.00 - 19.30
  • ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
    19.30 - 21.00

Τρίτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
    16.30 - 17.30
  • ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
    16.30 - 17.30
  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
    17.30 - 18.30
  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
    18.00 - 19.00
  • HIP HOP
    18.30 - 19.30
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
    21.30 - 22.30

Τετάρτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
    15.30 - 17.00
  • MODERN DANCE 1
    17.00 - 18.00
  • MODERN DANCE 2
    18.00 - 19.00
  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
    18.00 - 19.30
  • MODERN DANCE 3
    19.00 - 20.00
  • ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
    19.30 - 21.00

Πέμπτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
    16.30 - 17.30
  • ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
    16.30 - 17.30
  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
    17.30 - 18.30
  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
    18.00 - 19.00
  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
    21.30 - 22.30

Παρασκευή

  • ΖUMBA KIDS 3
    17.00 - 18.00
  • MODERN DANCE 1
    17.00 - 18.00
  • ΖUMBA KIDS 1
    18.00 - 19.00
  • MODERN DANCE 2
    18.00 - 19.00
  • MODERN DANCE 3
    19.00 - 20.00
  • ΖUMBA KIDS 4
    20.00 - 21.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
18.00
HIP HOP
Αίθουσα 2
18.30 - 19.30
19.00

Τρίτη

  • HIP HOP
    18.30 - 19.30
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
17.00
MODERN DANCE 1
Αίθουσα 2
17.00 - 18.00
MODERN DANCE 1
Αίθουσα 1
17.00 - 18.00

Τετάρτη

  • MODERN DANCE 1
    17.00 - 18.00

Παρασκευή

  • MODERN DANCE 1
    17.00 - 18.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
18.00
MODERN DANCE 2
Αίθουσα 2
18.00 - 19.00
MODERN DANCE 2
Αίθουσα 1
18.00 - 19.00

Τετάρτη

  • MODERN DANCE 2
    18.00 - 19.00

Παρασκευή

  • MODERN DANCE 2
    18.00 - 19.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
19.00
MODERN DANCE 3
Αίθουσα 2
19.00 - 20.00
MODERN DANCE 3
Αίθουσα 1
19.00 - 20.00

Τετάρτη

  • MODERN DANCE 3
    19.00 - 20.00

Παρασκευή

  • MODERN DANCE 3
    19.00 - 20.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
16.00
YOGA KIDS
Αίθουσα 2
16.30 - 17.30
17.00

Δευτέρα

  • YOGA KIDS
    16.30 - 17.30
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
18.00
ΖUMBA KIDS 1
Αίθουσα 2
18.00 - 19.00

Παρασκευή

  • ΖUMBA KIDS 1
    18.00 - 19.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
17.00
ΖUMBA KIDS 2
Αίθουσα 1
17.00 - 18.00

Δευτέρα

  • ΖUMBA KIDS 2
    17.00 - 18.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
17.00
ΖUMBA KIDS 3
Αίθουσα 2
17.00 - 18.00

Παρασκευή

  • ΖUMBA KIDS 3
    17.00 - 18.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
20.00
ΖUMBA KIDS 4
Αιθουσα 2
20.00 - 21.00

Παρασκευή

  • ΖUMBA KIDS 4
    20.00 - 21.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
15.00
ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
Αίθουσα 1
15.30 - 17.00
ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
Αίθουσα 1
15.30 - 17.00
16.00

Δευτέρα

  • ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
    15.30 - 17.00

Τετάρτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ ADVANCED FOUNDATION
    15.30 - 17.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
17.00
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
Αίθουσα 2
17.30 - 18.30
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
Αίθουσα 2
17.30 - 18.30
18.00

Τρίτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
    17.30 - 18.30

Πέμπτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 1
    17.30 - 18.30
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
18.00
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
Αίθουσα 1
18.00 - 19.00
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
Αίθουσα 1
18.00 - 19.00

Τρίτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
    18.00 - 19.00

Πέμπτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 4
    18.00 - 19.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
18.00
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
Αίθουσα 1
18.00 - 19.30
ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
Αίθουσα 1
18.00 - 19.30
19.00

Δευτέρα

  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
    18.00 - 19.30

Τετάρτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ GRADE 5
    18.00 - 19.30
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
19.00
ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
Αίθουσα 1
19.30 - 21.00
ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
Αίθουσα 1
19.30 - 21.00
20.00

Δευτέρα

  • ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
    19.30 - 21.00

Τετάρτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ INTERMEDIATE
    19.30 - 21.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
16.00
ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
Αιθουσα 1
16.30 - 17.30
ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
Αίθουσα 1
16.30 - 17.30
17.00

Τρίτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
    16.30 - 17.30

Πέμπτη

  • ΜΠΑΛΕΤΟ PRE PRIMARYS
    16.30 - 17.30
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
16.00
ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
Αίθουσα 2
16.30 - 17.30
ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
Αιθουσα 2
16.30 - 17.30
17.00

Τρίτη

  • ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
    16.30 - 17.30

Πέμπτη

  • ΡΥΘΜΙΚΗ - ΧΟΡΟΣ
    16.30 - 17.30
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
21.00
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
Αίθουσα 2
21.30 - 22.30
ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
Αίθουσα 2
21.30 - 22.30
22.00

Τρίτη

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
    21.30 - 22.30

Πέμπτη

  • ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΕΦΗΒΩΝ/ΕΝΗ/ΚΩΝ
    21.30 - 22.30
No ttevents available!
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΕΝΗΛΙΚΩΝ 2018-2019
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
09.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
Basic Cardio/ Hips abs

YOGA
Αίθουσα 2
09.00 - 10.30

PILATES
Αίθουσα 1
10.00 - 11.00
FUNCTIONAL TRAINING
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00

TRX
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00

ZUMBA
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
Shape & sculpt

YOGA
Αίθουσα 2
09.00 - 10.30

PILATES
Αίθουσα 1
10.00 - 11.00
Fitball
FUNCTIONAL TRAINING
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00

TRX
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00

ZUMBA
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
Sticks
10.00
CROSS TRAIN
Αίθουσα 2
10.00 - 11.00
CROSS TRAIN
Αίθουσα 2
10.00 - 11.00
PILATES
Αίθουσα 1
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
YOGA
Αίθουσα 2
18.30 - 20.00
YOGA ΑΡΧΑΡΙΟ
YOGA
Αίθουσα 2
18.30 - 20.00
YOGA ΑΡΧΑΡΙΟ
19.00
YOGA
Αίθουσα 2
19.30 - 21.00
YOGA ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ
YOGA
Αίθουσα 2
19.30 - 21.00
YOGA ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ

TRX
Αίθουσα 2
20.00 - 21.00
20.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
20.00 - 21.00
Basic Cardio / Hips abs

TRX
Αίθουσα 2
20.30 - 21.30

ZUMBA
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
20.00 - 21.00
Shape & Sculpt
PILATES
Αίθουσα 1
20.00 - 21.00
21.00
PILATES
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00

ZUMBA
Αίθουσα 2
21.00 - 22.00
PILATES
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00

ZUMBA
Αίθουσα 2
21.00 - 22.00
ZUMBA
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00
Barre

Δευτέρα

  • FITNESS WORKOUT
    09.00 - 10.00
  • YOGA
    09.00 - 10.30
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    19.30 - 21.00
  • PILATES
    21.00 - 22.00
  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Τρίτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    09.00 - 10.00
  • TRX
    09.00 - 10.00
  • ZUMBA
    09.00 - 10.00
  • CROSS TRAIN
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    18.30 - 20.00
  • FITNESS WORKOUT
    20.00 - 21.00
  • TRX
    20.30 - 21.30
  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • FITNESS WORKOUT
    09.00 - 10.00
  • YOGA
    09.00 - 10.30
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    19.30 - 21.00
  • TRX
    20.00 - 21.00
  • PILATES
    21.00 - 22.00
  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    09.00 - 10.00
  • TRX
    09.00 - 10.00
  • ZUMBA
    09.00 - 10.00
  • CROSS TRAIN
    10.00 - 11.00
  • YOGA
    18.30 - 20.00
  • FITNESS WORKOUT
    20.00 - 21.00
  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Παρασκευή

  • FITNESS WORKOUT
    09.00 - 10.00
  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    20.00 - 21.00
  • FITNESS WORKOUT
    21.00 - 22.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
10.00
CROSS TRAIN
Αίθουσα 2
10.00 - 11.00
CROSS TRAIN
Αίθουσα 2
10.00 - 11.00

Τρίτη

  • CROSS TRAIN
    10.00 - 11.00

Πέμπτη

  • CROSS TRAIN
    10.00 - 11.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
09.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
Basic Cardio/ Hips abs
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
Shape & sculpt
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
Sticks
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
20.00 - 21.00
Basic Cardio / Hips abs
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
20.00 - 21.00
Shape & Sculpt
21.00
FITNESS WORKOUT
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00
Barre

Δευτέρα

  • FITNESS WORKOUT
    09.00 - 10.00

Τρίτη

  • FITNESS WORKOUT
    20.00 - 21.00

Τετάρτη

  • FITNESS WORKOUT
    09.00 - 10.00

Πέμπτη

  • FITNESS WORKOUT
    20.00 - 21.00

Παρασκευή

  • FITNESS WORKOUT
    09.00 - 10.00
  • FITNESS WORKOUT
    21.00 - 22.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
09.00
FUNCTIONAL TRAINING
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00
FUNCTIONAL TRAINING
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00

Τρίτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    09.00 - 10.00

Πέμπτη

  • FUNCTIONAL TRAINING
    09.00 - 10.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
10.00
PILATES
Αίθουσα 1
10.00 - 11.00
PILATES
Αίθουσα 1
10.00 - 11.00
Fitball
PILATES
Αίθουσα 1
10.00 - 11.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
PILATES
Αίθουσα 1
20.00 - 21.00
21.00
PILATES
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00
PILATES
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00

Δευτέρα

  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    21.00 - 22.00

Παρασκευή

  • PILATES
    10.00 - 11.00
  • PILATES
    20.00 - 21.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
09.00
TRX
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00
TRX
Αίθουσα 2
09.00 - 10.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
TRX
Αίθουσα 2
20.30 - 21.30
TRX
Αίθουσα 2
20.00 - 21.00
21.00

Τρίτη

  • TRX
    09.00 - 10.00
  • TRX
    20.30 - 21.30

Τετάρτη

  • TRX
    20.00 - 21.00

Πέμπτη

  • TRX
    09.00 - 10.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
09.00
YOGA
Αίθουσα 2
09.00 - 10.30
YOGA
Αίθουσα 2
09.00 - 10.30
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
YOGA
Αίθουσα 2
18.30 - 20.00
YOGA ΑΡΧΑΡΙΟ
YOGA
Αίθουσα 2
18.30 - 20.00
YOGA ΑΡΧΑΡΙΟ
19.00
YOGA
Αίθουσα 2
19.30 - 21.00
YOGA ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ
YOGA
Αίθουσα 2
19.30 - 21.00
YOGA ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟ
20.00

Δευτέρα

  • YOGA
    09.00 - 10.30
  • YOGA
    19.30 - 21.00

Τρίτη

  • YOGA
    18.30 - 20.00

Τετάρτη

  • YOGA
    09.00 - 10.30
  • YOGA
    19.30 - 21.00

Πέμπτη

  • YOGA
    18.30 - 20.00
ΔευτέραΤρίτηΤετάρτηΠέμπτηΠαρασκευή
09.00
ZUMBA
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
ZUMBA
Αίθουσα 1
09.00 - 10.00
10.00
11.00
12.00
13.00
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
ZUMBA
Αίθουσα 2
21.00 - 22.00
ZUMBA
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00
ZUMBA
Αίθουσα 2
21.00 - 22.00
ZUMBA
Αίθουσα 1
21.00 - 22.00

Δευτέρα

  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Τρίτη

  • ZUMBA
    09.00 - 10.00
  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Τετάρτη

  • ZUMBA
    21.00 - 22.00

Πέμπτη

  • ZUMBA
    09.00 - 10.00
  • ZUMBA
    21.00 - 22.00
No ttevents available!